Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы для разработки программ развития детей дошкольного возраста, нуждающихся в коррекции физического и (или) умственного развития

Министерство образования и науки
Приказ от 24.12.2010 № 1285

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 грудня 2010 року N 1285

Про створення робочої групи для розроблення програм розвитку дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку

На виконання Закону України "Про дошкільну освіту", Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні", наказу Міністерства освіти і науки від 11.09.2009 N 855 "Про затвердження Плану дій щодо запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на 2009 - 2012 роки", з метою розроблення програм розвитку дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку наказую:

1. Затвердити склад робочої групи для розроблення програм розвитку дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (додається).

2. До 15 грудня 2011 року робочій групі розробити програми розвитку дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) здійснювати координування діяльності робочої групи.

4. До 1 вересня 2012 року Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) вжити заходів щодо видання розроблених програм розвитку дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Опрос