Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно введения новых организационных форм взаимодействия центральных и местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления

Министерство образования и науки
Приказ от 07.05.2003 № 275

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2003 року N 275

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2003 р. N 194 "Про додаткові заходи щодо поліпшення взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування" наказую:

1. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, Міністру освіти Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Забезпечити подання в межах своєї компетенції відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2002 р. N 685 "Про забезпечення взаємодії Кабінету Міністрів України з Верховною Радою України, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування" практичної та організаційно-методичної допомоги Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим держадміністраціям та органам місцевого самоврядування у розв'язанні завдань, визначених актами Президента України та Кабінету Міністрів України, в організації роботи з виконання державних, міжгалузевих, галузевих і регіональних програм та підготовки матеріалів на подання їх до Кабінету Міністрів України.

1.2. Звернути особливу увагу на питання соціального захисту населення, сприяти своєчасній виплаті заробітної плати, стипендій, надання соціальної допомоги, а також взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування усіх рівнів у використанні наявних можливостей і резервів для динамічного соціально-економічного розвитку регіонів.

1.3. Організувати разом з керівниками місцевих держадміністрацій та посадовими особами місцевого самоврядування розгляд на місці пропозицій, заяв і скарг, що надходять від громадян на адресу Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства, інших органів державної влади, з метою запобігання проявів бюрократизму, тяганини та байдужості вживати відповідних заходів, спрямованих на усунення причин, що породжують обгрунтовані звернення громадян.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос