Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно введения новых организационных форм взаимодействия центральных и местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления

Министерство образования и науки
Приказ от 07.05.2003 № 275

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2003 року N 275

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2003 р. N 194 "Про додаткові заходи щодо поліпшення взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування" наказую:

1. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, Міністру освіти Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Забезпечити подання в межах своєї компетенції відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2002 р. N 685 "Про забезпечення взаємодії Кабінету Міністрів України з Верховною Радою України, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування" практичної та організаційно-методичної допомоги Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим держадміністраціям та органам місцевого самоврядування у розв'язанні завдань, визначених актами Президента України та Кабінету Міністрів України, в організації роботи з виконання державних, міжгалузевих, галузевих і регіональних програм та підготовки матеріалів на подання їх до Кабінету Міністрів України.

1.2. Звернути особливу увагу на питання соціального захисту населення, сприяти своєчасній виплаті заробітної плати, стипендій, надання соціальної допомоги, а також взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування усіх рівнів у використанні наявних можливостей і резервів для динамічного соціально-економічного розвитку регіонів.

Опрос