Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно некоторых вопросов функционирования приемных семей и детских домов семейного типа

Государственная социальная служба для семьи; детей и молодежи
Письмо от 12.05.2010 № 01/655

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА СЛУЖБА ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

ЛИСТ

від 12.05.2010 р. N 01/655

Щодо деяких питань функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Шановні колеги!

Практичний досвід здійснення соціальної роботи фахівцями центрів з прийомними сім'ями, дитячими будинками сімейного типу вказує на деякі складнощі у процесі побудови роботи, як з батьками, так і з дітьми, влаштованими в їх сім'ї, у зв'язку з часто обмеженою методичною базою центрів та, відповідно, рівнем знань соціальних працівників щодо процесу адаптації дітей у родинах.

Враховуючи зазначене, Держсоцслужбою були підготовлені деякі роз'яснення, виходячи з досвіду кваліфікованих фахівців у сфері дитячої психології, щодо особливостей входження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейне середовище.

Наголошуємо, що зазначена інформація розкриває лише деякі аспекти вищезазначеної теми і може бути доопрацьована спеціалістами центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Просимо вас ознайомитися з матеріалами, за необхідності доповнити їх, враховуючи власний досвід роботи з сім'ями, та розповсюдити її в центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вашого регіону.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос