Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по созданию и распространению социальной рекламы центрами социальных служб для семьи, детей и молодежи

Государственная социальная служба для семьи; детей и молодежи
Приказ, Инструкция от 30.03.2009 № 17

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА СЛУЖБА ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

НАКАЗ

від 30 березня 2009 року N 17

Про затвердження Інструкції щодо створення та поширення соціальної реклами центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

З метою підвищення ефективності соціально-рекламної діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, упорядкування процесів виготовлення та поширення соціальної реклами наказую:

1. Затвердити Інструкцію щодо створення та поширення соціальної реклами центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, що додається.

2. Республіканському (Автономної Республіки Крим), обласним, Київському та Севастопольському міським центрам соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечити створення та поширення соціальної реклами відповідно до даної Інструкції.

3. Начальнику управління методичного забезпечення соціальної роботи Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді (Шнеренко Л. П.) забезпечити координацію створення та поширення соціальної реклами центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Вовка В. С.

 

Директор 

Н. Л. Лук'янова 

 

Інструкція
щодо створення та поширення соціальної реклами центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Опрос