Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Примерного устава дошкольного учебного заведения

Министерство образования и науки
Устав, Приказ от 24.04.2003 № 257

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2003 року N 257

Про затвердження Примірного статуту дошкільного навчального закладу

На виконання пункту 1 статті 13 Закону України "Про дошкільну освіту" та відповідно до пункту 4 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року N 305, з метою методичної допомоги керівникам дошкільних навчальних закладів, місцевих органів управління освітою наказую:

1. Затвердити Примірний статут дошкільного навчального закладу (додається).

2. Начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Міністру освіти Автономної Республіки Крим рекомендувати Примірний статут дошкільного навчального закладу керівникам місцевих органів управління освітою та керівникам дошкільних навчальних закладів усіх типів і форм власності для застосування в роботі.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти України від 07.04.94 р. N 94 "Про затвердження Типового статуту дошкільного виховного закладу", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.04.94 р. за N 75/284.

4. Цей наказ та Примірний статут дошкільного навчального закладу опублікувати в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України.

Опрос