Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер Министерства образования и науки во исполнение Указа Президента Украины от 30 сентября 2010 года N 926 "О мерах по обеспечению приоритетного развития образования в Украине"

Министерство образования и науки
План, Приказ от 09.11.2010 № 1069

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 листопада 2010 року N 1069

Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року N 926 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні"

З метою забезпечення поліпшення функціонування та інноваційного розвитку освіти в Україні, підвищення її якості та доступності, інтеграції до європейського освітнього простору із збереженням національних досягнень і традицій наказую:

1. Затвердити план заходів Міністерства освіти і науки по виконанню Указу Президента України від 30 вересня 2010 р. N 926 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", що додається.

2. Департаментам загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), професійно-технічної освіти (Супрун В. В.), вищої освіти (Болюбаш Я. Я.), адміністративно-господарському (Ворошиловський О. В.), економіки та фінансування (Даниленко С. В.), наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів (Гончаренко М. Ф.), Інституту інноваційних технологій та змісту освіти (Удод О. А.) забезпечити виконання відповідних пунктів наказу та подання інформації Кабінету Міністрів України.

Опрос