Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Типовых учебных планов и Типовых программ профессионально-технического обучения для учащихся общеобразовательных учебных заведений

Министерство образования и науки
Приказ от 23.09.2010 № 904
редакция действует с 24.09.2012

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2010 року N 904

Про затвердження Типових навчальних планів та Типових програм професійно-технічного навчання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
від 24 вересня 2012 року N 1040

На виконання Закону України "Про професійно-технічну освіту", Закону України "Про загальну середню освіту" та з метою здійснення професійно-технічного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів наказую:

1. Затвердити Типові навчальні плани та Типові програми професійно-технічного навчання для загальноосвітніх навчальних закладів та міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, що додаються.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), департаменту професійно-технічної освіти (Десятов Т. М.) розробити методичні рекомендації щодо запровадження Типових навчальних планів та Типових програм професійно-технічного навчання.

3. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити приведення робочих навчальних планів з професійно-технічного навчання учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2010/2011 навчальний рік у відповідність до цих Типових навчальних планів та Типових програм згідно з наявними ліцензіями на здійснення освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти.

4. Департаменту наукової діяльності та ліцензування (Якименко О. В.), Міністерству освіти та науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій при проведенні ліцензійної експертизи щодо надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти загальноосвітніми навчальними закладами та міжшкільними навчально-виробничими комбінатами враховувати вимоги Типових навчальних планів та Типових програм, затверджених п. 1 цього наказу.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства
освіти і науки, молоді та спорту України від 24.09.2012 р. N 1040)

5. Наказ опублікувати в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України та розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник
Міністра
 

 
Б. М. Жебровський
 

 

Опрос