Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Межведомственной рабочей группы по организации в Украине производства высокопрочных высокомодульных углеродистых волокон

Министерство промышленной политики Украины (2), Национальная академия наук
Приказ от 04.08.2010 № 479/435

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 04.08.2010 р. 

N 479/435 

13.09.2010 р.  

Про затвердження Міжвідомчої робочої групи з організації в Україні виробництва високоміцних високомодульних вуглецевих волокон

У зв'язку із необхідністю організації в Україні виробництва високоміцних високомодульних вуглецевих волокон (ВВ) і забезпечення ними вітчизняних літакобудування, ракетно-космічної техніки та інших галузей господарства наказуємо:

1. Затвердити склад (додаток N 1) і Положення (додаток N 2) про Міжвідомчу робочу групу з організації в Україні виробництва високоміцних високомодульних вуглецевих волокон.

2. Покласти на Міжвідомчу робочу групу виконання функцій, що визначені Положенням (додаток N 2).

3. Дозволити керівнику Міжвідомчої робочої групи (у разі необхідності) вносити зміни до її персонального складу.

4. Доручити Міжвідомчій робочій групі розробити проект Концепції державної цільової науково-технічної програми виробництва високоміцних високомодульних вуглецевих волокон та підготувати пропозиції щодо налагодження виробництва ВВ в Україні з урахуванням обсягів їх споживання, висновків технічної, економічної та екологічної експертизи, визначення потенційних інвесторів тощо.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на віце-президента НАН України академіка НАН України А. Г. Наумовця та заступника Міністра промислової політики України В. В. Кравченка.

 

Опрос