Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении научно-поискового проекта "Критериальный подход к оценке деятельности районных методических кабинетов как научно-методических учреждений"

Министерство образования и науки
Программа, Приказ от 09.08.2010 № 804

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 серпня 2010 року N 804

Про затвердження науково-пошукового проекту "Критеріальний підхід до оцінки діяльності районних методичних кабінетів як науково-методичних установ"

З метою поліпшення діяльності районних (міських) методичних кабінетів (центрів) та подальшого їхнього інноваційного розвитку як науково-методичних установ, відповідно до Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 08.12.2008 N 1119, наказую:

1. Затвердити:

1.1 науково-пошуковий проект "Критеріальний підхід до оцінки діяльності районних методичних кабінетів як науково-методичних установ" (додається);

1.2 науковим керівником проекту - Боднар О. С., доцента кафедри менеджменту освіти Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук;

1.3 керівником творчої групи з реалізації проекту - Дутчак А. О., завідуючу відділом координації роботи з методичними службами лабораторії організації й управління освітою Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) надавати організаційну та науково-методичну допомогу районним (міським) науково-методичним установам з питань реалізації проекту.

3. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти сприяти науково-педагогічним дослідженням в процесі реалізації та впровадження науково-пошукового проекту.

Опрос