Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении государственной статистической отчетности о работе ПТУЗ

Министерство образования и науки
Письмо от 09.08.2010 № 3.3/9-861

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

ЛИСТ

від 09.08.2010 р. N 3.3/9-861

Про подання державної статистичної звітності про роботу ПТНЗ

Відповідно до встановлених термінів подання державної статистичної звітності про роботу професійно-технічних навчальних закладів прошу забезпечити узагальнення та подання державної статистичної звітності за формами N 1 (профтех) "Про підсумки роботи професійно-технічних навчальних закладів", N 2 (профтех) "Про прийом учнів та слухачів до професійно-технічних навчальних закладів" та N 8В (профтех) "Про професійне навчання робітників за направленням служби зайнятості", N 9 "Про навчальне-виробниче обладнання і техніку професійно-технічних навчальних закладів" за 2009/2010 навчальний рік.

Первинні та зведені звіти необхідно сформувати у форматі відповідно до програми автоматизованої системи обробки даних "Статобласть" та надати департаменту професійно-технічної освіти на паперових та електронних носіях (папка "Statob") у визначені терміни згідно додатка.

Окрім того, враховуючи що узагальнення та опрацювання державної статистичної звітності за формами N 1 та N 2 (профтех) буде здійснюватись Відділенням інформаційно-аналітичних систем управління науково-освітньою галуззю Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (кімн. 28, тел. 486-27-78), прошу дотримуватись термінів подання статистичних звітів, визначених у додатку.

Опрос