Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Паспорта специальностей

Высшая аттестационная комиссия
Постановление, Паспорт от 12.06.2002 № 21-08/6

ВИЩА АТЕСТАЦІЙНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ

Паспорти спеціальностей

ПАСПОРТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
05.09.16 - електротехнології та електрообладнання в агропромисловому комплексі

I. Формула спеціальності:

Галузь науки і техніки, яка займається дослідженням електричних, магнітних та електромагнітних процесів та електротехнічного обладнання в технологічних системах сільськогосподарського виробництва, переробки та зберігання продукції з метою створення нових і вдосконалення наявних електротехнічних процесів, енерго-ресурсоощадних технологій, електрообладнання систем захисту, контролю, автоматики й керування.

II. Напрямки досліджень:

• Обгрунтування, розроблення і дослідження електротехнологій в агропромисловому комплексі, зокрема методів і засобів математичного та фізичного моделювання.

• Дослідження і використання електромагнітних явищ для контролю, оцінки й поліпшення стану біологічних об'єктів у агропромисловому комплексі, створення систем електромагнітного та електроакустичного впливу на них, включаючи засоби і комплекси формування параметрів навколишнього середовища.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос