Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка комплектования интернатных заведений для детей-сирот и детей, лишенных родительского попечения

Министерство образования и науки
Письмо от 27.04.2010 № 1/9-285

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.04.2010 р. N 1/9-285

Щодо порядку комплектування інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

На численні звернення з приводу порядку направлення дітей в інтернатні заклади для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та з метою уникнення неузгодженості в діяльності всіх відомств, причетних до влаштування дітей, позбавлених батьківської опіки, Міністерство освіти і науки роз'яснює.

Статтею 5 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" визначено, що "за умови втрати дитиною батьківського піклування відповідна служба у справах дітей зобов'язана протягом двох місяців підготувати комплект документів, який підтверджує набуття дитиною статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування".

Пріоритетними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є усиновлення, опіка або піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос