Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в возбуждении дисциплинарного производства

Высшая квалификационная комиссия адвокатуры при Кабинете Министров Украины
Решение от 26.03.2010 № V/18-366

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 березня 2010 року N V/18-366

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії - Висоцького В. І., заступника Голови комісії - Єзерської А. О., секретаря комісії - Ковбасінської Г. В., членів комісії: Авраменка Г. М., Башенка С. В., Верби М. І., Дубовика М. І., Руденко Г. А., Котелевської К. В., Луцюка П. С., Маргулян К. Г., Мельнікова О. А., Міщенка В. В., Мультяна В. В., Павлишина Б. Я., Павлової М. А., Шкути Ю. В., Яроша І. І., Сергеєвої С. А., Воротінцевої Т. П., Соботника В. Й., Ященко Н. В., розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою Левченка В'ячеслава Івановича на постанову Голови дисциплінарної палати Одеської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про відмову в порушенні дисциплінарного провадження відносно адвокатів Головишина Віктора Костянтиновича та Головченка Володимира Никифоровича і притягненні їх до дисциплінарної відповідальності, встановила:

До Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури звернувся Левченко В. І. зі скаргою на постанову Голови дисциплінарної палати Одеської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 17.11.2009 року, якою відмовлено в притягненні адвокатів Головишина В. К. та Головченка В. Н. до дисциплінарної відповідальності.

В своїй скарзі Левченко В. І. посилається на те, що була укладена угода з адвокатом Головишиним В. К., який до кінця не виконав своїх професійних зобов'язань і не повернув невідпрацьований гонорар, що спонукало його укласти аналогічну угоду з іншим адвокатом - Головченком В. Н., який також не виконав до кінця своїх професійних зобов'язань і не повернув невідпрацьований гонорар.

Заслухавши доповідача - члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Мультяна В. В., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що скарга Левченка В. І. не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до пояснення адвоката Головишина В. К., скаржник не виконав по угоді своїх обов'язків в частині розрахунків за надання юридичної допомоги. Інших доказів в підтвердження своєї скарги Левченко В. І. не надав.

Опрос