Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в возбуждении дисциплинарного производства

Высшая квалификационная комиссия адвокатуры при Кабинете Министров Украины
Решение от 26.03.2010 № V/18-364

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 березня 2010 року N V/18-364

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії - Висоцького В. І., заступника Голови комісії - Єзерської А. О., секретаря комісії - Ковбасінської Г. В., членів комісії: Авраменка Г. М., Башенка С. В., Верби М. І., Дубовика М. І., Руденко Г. А., Котелевської К. В., Луцюка П. С., Маргулян К. Г., Мельнікова О. А., Міщенка В. В., Мультяна В. В., Павлишина Б. Я., Павлової М. А., Шкути Ю. В., Яроша І. І., Сергеєвої С. А., Воротінцевої Т. П., Соботника В. Й., Ященко Н. В., розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою Дегтяря Віталія Валерійовича на постанову Голови дисциплінарної палати Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 26.11.2008 року про відмову в порушенні дисциплінарного провадження відносно адвоката Лойко Віктора Івановича, встановила:

Дегтярь В. В. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури зі скаргою на постанову Голови дисциплінарної палати Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 26.11.2008 року, якою відмовлено в порушенні дисциплінарного провадження відносно адвоката Лойко В. І., з проханням розібратися по суті піднятого ним питання та провести перевірку діяльності Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури щодо розгляду поданої ним скарги відносно адвоката Лойко В. І., оскільки вважає, що при розгляді поданої ним скарги комісія ніякої перевірки не провела і прийняла рішення формально, що привело до продовження незаконних дій зі сторони адвоката, які порушують права та інтереси скаржника. При цьому Дегтярь В. В. вважає, що адвокат допустив порушення Правил адвокатської етики, використовуючи незаконні методи, що невиправдано затягують час судового розгляду цивільної справи.

Заслухавши доповідача - члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Мультяна В. В., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що скарга Дегтяря В. В. задоволенню не підлягає з наступних підстав.

Як вбачається з наданих матеріалів, адвокат Лойко В. І. є представником протилежної сторони по цивільній справі, і скаржник, вважаючи, що адвокат без поважних причин, не являючись в судові засідання, умисно затягує судовий розгляд справи, порушуючи тим самим Правила адвокатської етики, звернувся зі скаргою до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури з проханням покарати адвоката.

Головою дисциплінарної палати була проведена необхідна перевірка викладеного у скарзі, відібрано пояснення від адвоката з наданням ним документів на підтвердження своїх доводів, в зв'язку з чим твердження скаржника визнані безпідставними і винесеною постановою відмовлено в порушенні дисциплінарного провадження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос