Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение относительно регионального развития Винницкой области между Кабинетом Министров Украины и Винницким областным советом

КМ Украины, Областной совет народных депутатов
Соглашение от 26.01.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

УГОДА
щодо регіонального розвитку Вінницької області між Кабінетом Міністрів України та Вінницькою обласною радою

від 26 січня 2010 року

Кабінет Міністрів України в особі Прем'єр-міністра України Тимошенко Юлії Володимирівни, що діє на підставі Закону України "Про Кабінет Міністрів України", з одного боку, та Вінницька обласна рада (далі - рада) в особі її голови Заболотного Григорія Михайловича, що діє на підставі рішення ради від 27 квітня 2006 р. N 1 "Про голову обласної ради V-го скликання", з іншого боку (далі - сторони), відповідно до Закону України "Про стимулювання розвитку регіонів" та інших актів законодавства уклали цю Угоду щодо регіонального розвитку Вінницької області (далі - Угода).

1. Предмет Угоди

1.1. Предметом Угоди є узгоджена протягом 2010 - 2015 років діяльність сторін щодо здійснення спільних заходів центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку, а також Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2015 року (далі - спільні заходи) згідно з переліком, визначеним у додатку 1.

1.2. Пріоритетними напрямами узгодженої діяльності сторін із здійснення спільних заходів згідно з додатком 1 є:

Опрос