Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении примерного перечня документов, входящих в номенклатуру дел приютов для детей служб по делам детей, центров социально-психологической реабилитации детей и социально-реабилитационных центров (детских городков)

Министерство по делам семьи; молодежи и спорта
Перечень, Приказ от 26.01.2010 № 100

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

від 26 січня 2010 року N 100

Про затвердження примірного переліку документів, які входять до номенклатури справ притулків для дітей служб у справах дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та соціально-реабілітаційних центрів (дитячих містечок)

Відповідно до Типового положення про притулок для дітей служби у справах дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.97 р. N 565, Типового положення про центр соціально-психологічної реабілітації дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 р. N 87, Типового положення про соціально-реабілітаційний центр (дитяче містечко), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2005 р. N 1291, та Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. N 866, наказую:

1. Затвердити номенклатуру справ притулків для дітей служб у справах дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та соціально-реабілітаційних центрів (дитячих містечок), що додається.

2. Міністерству у справах молоді, сім'ї та гендерної політики Автономної Республіки Крим, службам у справах дітей обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити ведення номенклатури справ у притулках для дітей служб у справах дітей, центрах соціально-психологічної реабілітації дітей та соціально-реабілітаційних центрах (дитячих містечках).

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінсім'ядітимолоді від 16.12.2004 р. N 820 "Про затвердження примірного переліку документів, які входять до номенклатури справ притулків для неповнолітніх служби у правах неповнолітніх та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Кондратюк Т. В.

 

Міністр 

Ю. О. Павленко 

 

Опрос