Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проверок соблюдения лицензиатами Лицензионных условий осуществления физкультурно-оздоровительной и спортивной деятельности: организации и проведения спортивных занятий профессионалов и любителей спорта; деятельности по подготовке спортсменов к соревнованиям по различным видам спорта, признанным в Украине, на 2010 год

Министерство по делам семьи; молодежи и спорта
План, Приказ от 30.11.2009 № 4194

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

від 30 листопада 2009 року N 4194

Про затвердження Плану перевірок додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності: організації та проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту; діяльності з підготовки спортсменів до змагань з різних видів спорту, визнаних в Україні, на 2010 рік

Відповідно до законів України "Про фізичну культуру і спорт", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити План перевірок додержання Ліцензійних умов провадження фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності: організації та проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту; діяльності з підготовки спортсменів до змагань з різних видів спорту, визнаних в Україні, на 2010 рік, що додається.

2. Департаменту фізичного виховання та неолімпійських видів спорту (Артем'єв О. К.) розмістити цей наказ на офіційному сайті Мінсім'ямолодьспорту та здійснити заходи з організаційного забезпечення виконання Плану перевірок ліцензіатів на 2010 рік.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Дутчака М. В.

Опрос