Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О повышении требований к специализированным изданиям, внесенным в перечни ВАК Украины

Высшая аттестационная комиссия
Постановление от 15.01.2003 № 7-05/1

ВИЩА АТЕСТАЦІЙНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 січня 2003 року N 7-05/1

Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України

Необхідною передумовою для внесення видань до переліку наукових фахових видань України є їх відповідність вимогам пункту 7 постанови президії ВАК України від 10.02.99 р. N 1-02/3 "Про публікації результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук та їх апробацію". Однак окремі установи - засновники таких видань не дотримуються вимог до складу редакційної колегії видань, не організовують належним чином рецензування та відбір статей до друку, не надсилають свої наукові видання до бібліотек, перелік яких затверджено постановою президії ВАК України від 22.05.97 р. N 1б/5, тим самим обмежуючи можливість наукової громадськості знайомитися із результатами дисертаційних досліджень. У зв'язку з цим президія Вищої атестаційної комісії України постановляє:

1. Попередити установи - засновники наукових фахових видань, що у разі відсутності видань у фондах визначених ВАК бібліотек вони будуть вилучені з переліку наукових фахових видань України, в яких дозволяється друкувати результати дисертаційних досліджень.

2. Установам - засновникам фахових видань оновити склади редакційних колегій так, щоб більшість у них становили фахівці, основним місцем роботи яких є установа - засновник фахового видання.

Опрос