Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок работы с документами в органах государственной исполнительной службы

Минюст
Приказ от 08.12.2009 № 2392/5
действует с 01.01.2010

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 грудня 2009 року N 2392/5

Про внесення змін до Порядку роботи з документами в органах державної виконавчої служби

З метою приведення положень Порядку роботи з документами в органах державної виконавчої служби, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.12.2008 N 2274/5, у відповідність до вимог Законів України "Про державну виконавчу службу" та "Про виконавче провадження", вдосконалення організації роботи з ведення діловодства в органах державної виконавчої служби наказую:

1. Унести до Порядку роботи з документами в органах державної виконавчої служби, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.12.2008 N 2274/5, зміни, що додаються.

2. Департаменту державної виконавчої служби (Стаднік Г. В.) довести цей наказ до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, мм. Києві та Севастополі.

3. Начальнику Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам головних управлінь юстиції в областях, мм. Києві та Севастополі довести цей наказ до відома державних виконавців та забезпечити його належне виконання.

4. Установити, що цей наказ набирає чинності з 1 січня 2010 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - директора Департаменту державної виконавчої служби Стадніка Г. В.

 

Міністр 

М. Оніщук 

 

Опрос