Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в возбуждении дисциплинарного производства и привлечении к дисциплинарной ответственности

Высшая квалификационная комиссия адвокатуры при Кабинете Министров Украины
Решение от 19.06.2009 № V/13-226

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 19 червня 2009 року N V/13-226

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії - Висоцького В. І., заступника Голови комісії - Єзерської А. О., секретаря комісії - Ковбасінської Г. В., членів комісії: Авраменка Г. М., Башенка С. В., Бивалькевича В. П., Большакова Є. В., Хоміка С. Г., Ісакова М. Г., Комарницької О. О., Котелевської К. В., Луцюка П. С., Гордєєва Л. А., Мельнікова О. А., Радковського Б. Т., Габрука М. А., Павлишина Б. Я., Павліченко О. В., Павлової М. А., Горощенко Л. В., Рафальської І. В., Ромаданової Г. Г., Костіна А. Є., Сергеєвої С. А., Скукіса В. Ф., розглянувши у відкритому засіданні матеріали справи за скаргою М. С. В. на постанову голови дисциплінарної палати Дніпропетровської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про відмову в порушенні дисциплінарного провадження та притягненні до дисциплінарної відповідальності адвоката Н. А. С., встановила:

М. С. В. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури зі скаргою на постанову голови дисциплінарної палати Дніпропетровської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 29.12.2008 року, згідно якої йому відмовлено в порушенні дисциплінарного провадження та притягненні до дисциплінарної відповідальності адвоката Н. А. С.

В своїй скарзі М. С. В. посилається на необ'єктивний, односторонній підхід при розгляді його звернення відносно адвоката Н. А. С. головою дисциплінарної палати Дніпропетровської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Миргородським Ю. М., та просить скасувати винесену останнім постанову від 29.12.2008 року.

Заслухавши доповідача - члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, Висоцького В. І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що скарга М. С. В. не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до матеріалів справи, 03.12.2009 року до дисциплінарної палати Дніпропетровської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури з Міністерства юстиції України (через Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури) надійшла скарга М. С. В. відносно адвоката Н. А. С., в якій він повідомляє, що адвокат надавав йому правову допомогу з 2005 року, але з осені 2007 року почав загравати з недоброзичливими до нього особами, перестав приймати участь в судових засіданнях, пов'язаних зі скаржником, почав відмовлятись від отримання судової кореспонденції на його ім'я, перестав доповідати об'єктивну інформацію, відповідати на дзвінки, електронні повідомлення та листи. Повідомляє, що оплатив роботу адвоката за п'ять років наперед, але зіштовхнувся зі зрадою з боку захисника, що є порушенням принципів адвокатської діяльності.

Опрос