Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О завершении I (подготовительного) этапа опытно-экспериментальной работы на базе общеобразовательной школы N 24 г. Тернополя

Министерство образования и науки
Программа, Приказ, Отчет от 13.07.2009 № 651

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 липня 2009 року N 651

Про завершення I (підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітньої школи N 24 м. Тернополя

На реалізацією Державної цільової соціальної програми "Школа майбутнього" на 2007 - 2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 року N 1071, та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 р. N 172 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітньої школи I - III ст. N 24 м. Тернополя" темою експериментального дослідження визначено: "Формування розвивального соціально-педагогічного простору загальноосвітнього навчального закладу "Школа-місто" в умовах регіональної освіти".

Протягом звітного періоду педагогічним колективом вивчено та проаналізовано педагогічний досвід з проблеми дослідження; проведено комплексну діагностику готовності учасників навчально-виховного процесу до роботи в експериментальному режимі; організовано навчально-виховний процес за персоніфікованою педагогічною системою на основі створення умов для виявлення і розвитку природних талантів учнів; створено центри розвитку талантів дітей.

З метою продовження дослідно-експериментальної роботи на II (діагностико-концептуальному) етапі наказую:

1. Схвалити діяльність педагогічного колективу загальноосвітньої школи N 24 м. Тернополя (директор Каразія І. Ю.) щодо виконання Програми I (підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою "Формування розвивального соціально-педагогічного простору загальноосвітнього навчального закладу "Школа-місто" в умовах регіональної освіти".

2. Відповідно до висновків Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (додаток 1) затвердити Звіт (додаток 2) та Програму II (діагностико-концептуального) етапу дослідно-експериментальної роботи на 2009 - 2010 навчальний рік (додаток 3).

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

3.1. Продовжити надавати організаційну та науково-методичну допомогу педагогічному колективу експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня - загальноосвітньої школи N 24 м. Тернополя.

3.2. Заслухати звіт про роботу експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня у червні 2010 року.

4. Управлінню освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрацій (Запорожан І. Г.) надавати допомогу у забезпеченні необхідних умов в організації і проведенні дослідно-експериментальної роботи загальноосвітній школі N 24 м. Тернополя.

Опрос