Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Обращение к сельским, поселковым головам от президиума Совета сельских, поселковых голов при Кабинете Министров Украины

Совет сельских и поселковых голов при Кабинете Министров Украины
Обращение от 01.08.2009

ЗВЕРНЕННЯ
до сільських, селищних голів від президії Ради сільських, селищних голів при Кабінеті Міністрів України

Додатково див. звернення
президії Ради сільських, селищних голів при Кабінеті Міністрів України
 від 15 серпня 2009 року

Шановні колеги!

23 травня ц. р. на Всеукраїнській нараді з питань соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів ініційовано та одностайно підтримано утворення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Таке об'єднання органів місцевого самоврядування базового рівня - це реальна можливість представляти на рівні держави інтереси понад 11 тисяч територіальних громад, впливати на політику держави щодо соціально-економічного розвитку сільських територій, підняти роль українського селянства, повернути престиж праці хлібороба.

З метою забезпечення взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на засадах партнерства, відкритості та вироблення взаємоузгоджених позицій, при Кабінеті Міністрів України утворено Раду сільських і селищних голів, діяльність якої уже принесла реальні результати. Це - низка нормативно-правових актів, які працюють на користь сільських громад. Така робота буде ефективнішою, коли до неї буде залучено більш широке представництво через створення асоціації, що об'єднає максимальну кількість громад.

Для утворення зазначеної асоціації сільським та селищним радам необхідно в найкоротший строк провести сесії, на яких прийняти рішення про ініціювання входження до Всеукраїнської асоціації та визначити осіб, уповноважених їх представляти на установчому з'їзді.

З метою належної підготовки та проведення установчого з'їзду Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад просимо подати до 20 серпня ц. р. Раді сільських і селищних голів при Кабінеті Міністрів копію відповідного рішення ради, засвідчену печаткою, за адресою: 01601, м. Київ, пров. Музейний, 12.

Переконані, що більшість сільських, селищних голів усвідомлюють свою роль на сьогоднішньому етапі і реалізують можливість згуртуватися в рушійну силу, активно підтримавши ініціативу створення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

За дорученням президії Ради сільських і селищних голів при Кабінеті Міністрів України.

 

Голова Ради,
Липинський сільський голова
Волинської області

 
 
Б. Гусак

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос