Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Типовом положении об экспериментальной площадке Министерства Украины по делам семьи и молодежи по апробации технологий социальной работы с детьми, молодежью, женщинами и различными категориями семей

Минсемьямолодежь
Приказ от 17.10.1997 № 370/7

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї ТА МОЛОДІ

НАКАЗ

від 17 жовтня 1997 року N 370/7

Про Типове положення про експериментальний майданчик Міністерства України у справах сім'ї та молоді з апробації технологій соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними
категоріями сімей

Виходячи з необхідності розробки та апробації перспективних технологій соціального обслуговування, вдосконалення форм і методів надання соціальної допомоги дітям, молоді, жінкам та різним категоріям сімей, а також з метою впровадження їх в практику діяльності управлінь (відділів) у справах сім'ї та молоді, центрів соціальних служб для молоді, служб у справах неповнолітніх, наказую:

1. Затвердити Типове положення про експериментальний майданчик Міністерства України у справах сім'ї та молоді з апробації технологій соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей (додається).

2. Республіканському комітету у справах сім'ї та молоді уряду Автономної Республіки Крим, управлінням у справах сім'ї та молоді обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Українському державному центру соціальних служб для молоді до 01 грудня 1997 р. підготувати пропозиції щодо створення мережі експериментальних майданчиків.

3. Фінансово-економічному управлінню (Сухенко М. В.) передбачити в проекті бюджету на 1998 р. виділення коштів по розділу 206 параграфа 2 на фінансування роботи експериментальних майданчиків.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра М. Ф. Головатого.

 

Міністр 

В. І. Довженко 

Опрос