Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Инструкция по делопроизводству в государственных нотариальных конторах Украинской ССР

Минюст УССР
Приказ, Инструкция от 30.04.1976 № 22/05
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ІНСТРУКЦІЯ
по діловодству в державних нотаріальних конторах Української РСР

Інструкція втратила чинність
 (згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 3 лютого 1994 року N 6/5)

1. Загальні положення

1.1. Інструкція по діловодству в державних нотаріальних конторах Української РСР встановлює правила ведення документації і регламентує способи і процеси складання документів. Правильна постановка діловодства в державних нотаріальних конторах сприяє належній організації роботи державних нотаріусів та інших працівників нотаріальних контор, чіткому і швидкому обслуговуванню громадян і організацій, культурі оформлення документів.

1.2. Цією Інструкцією встановлюється єдиний порядок ведення діловодства в усіх державних нотаріальних конторах Української РСР.

1.3. Викладені в Інструкції правила щодо порядку здійснення діловодних процесів обгрунтовуються вимогами Основних положень Єдиної державної системи діловодства (ЄДСД) і державних стандартів (ГОСТів) на управлінську документацію.

Інструкція складена відповідно до Типової інструкції по діловодству в державних нотаріальних конторах, затвердженої Міністерством юстиції СРСР 26 грудня 1975 року.

1.4. За правильну організацію і ведення діловодства в державній нотаріальній конторі несе відповідальність старший державний нотаріус (державний нотаріус), який очолює нотаріальну контору*.

_______________
* Надалі старший державний нотаріус і державний нотаріус, які очолюють нотаріальну контору, іменуватимуться "старший нотаріус". 

1.5. В державній нотаріальній конторі, де є декілька працівників, ведення діловодства і архіву наказом (розпорядженням) старшого нотаріуса покладається на одного з цих працівників.

При звільненні або переведенні на іншу роботу нотаріуса чи іншої службової особи, на яку покладено ведення діловодства, архівні справи, а також справи і документи, що знаходяться в діловодстві, передаються новопризначеній особі, про що складається акт приймання-здачі.

Опрос