Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Совместное коммюнике

Страны - участницы
Коммюнике от 05.03.1998

СПІЛЬНЕ КОМЮНІКЕ

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 05.03.98
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 05.03.98

4 - 5 березня 1998 року Україну відвідав з робочим візитом Генеральний секретар Міністерства закордонних справ Алжирської Народної Демократичної Республіки А. Бенджама для проведення політичних консультацій між Міністерствами закордонних справ дружніх країн - України та Алжирської Народної Демократичної Республіки.

Генеральний секретар МЗС АНДР А. Бенджама був прийнятий Міністром закордонних справ України Г. Й. Удовенком.

В ході політичних консультацій українську делегацію очолювали по черзі перший заступник міністра закордонних справ А. Д. Бутейко та заступник міністра закордонних справ В. Д. Хандогій.

Сторони глибоко проаналізували стан та перспективи двостороннього співробітництва. Вони підтвердили прагнення поглиблювати та розширювати співробітництво у всіх сферах, що представляють взаємний інтерес.

Особлива увага буде приділена створенню договірно-правової бази, яка сприятиме розвитку економічного, культурного та науково-технічного співробітництва.

Відбувся поглиблений обмін думками щодо політичної та економічної ситуації в обох країнах. Українська сторона висловила свою підтримку діям Алжиру по зміцненню демократії і свою солідарність в його боротьбі проти тероризму.

Обговорюючи питання міжнародного життя, сторони погодились з необхідністю розвивати постійний політичний діалог задля зміцнення безпеки, стабільності та економічного розвитку в різних районах планети.

 

Перший заступник міністра
закордонних справ України

Генеральний секретар міністерства
закордонних справ
Алжирської Народної Демократичної
Республіки

(підпис)

(підпис)

А. Д. Бутейко

А. Бенджама

Опрос