Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Совместное заявление Президента Российской Федерации Б. Н. Ельцина и Президента Украины Л. Д. Кучмы по вопросу создания военно-транспортного самолета нового поколения Ан-70

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (СНГ), Заявление от 27.02.1998

СПІЛЬНА ЗАЯВА
Президента Російської Федерації Б. М. Єльцина і Президента України Л. Д. Кучми з питання створення військово-транспортного літака нового покоління Ан-70

Москва, 27 лютого 1998 року

Неофіційний переклад з російської мови.

Беручи до уваги особливе значення необхідності подальшого зміцнення двосторонньої економічної інтеграції в галузі високих технологій авіаційної промисловості, Президент Російської Федерації і Президент України заявляють:

I. Російсько-українська програма створення середнього військово-транспортного літака Ан-70, яка реалізується відповідно до міжурядових угод, спрямована на створення нового покоління авіаційної техніки подвійного призначення XXI сторіччя і є пріоритетною для обох країн.

При цьому передбачається як взяття літака Ан-70 на озброєння національних ВПС Росії й України, так і його активне спільне просування на світовий ринок авіаційної техніки.

II. Російсько-українська програма Ан-70 забезпечує вирішення важливого соціально-економічного завдання із збереження висококваліфікованих робочих місць в Росії та Україні і здійснюється на принципах рівноправного партнерства.

III. Особливого значення програма Ан-70 набуває у зв'язку з можливістю, яка зараз розглядається на міжурядовому рівні, створення на її основі спільного європейського коопераційного проекту військово-транспортного літака. Його реалізація буде прикладом участі Росії й України в міжнародній кооперації в галузі високих технологій, зміцнення атмосфери довіри і співробітництва в Європі.

Згідно з нашим спільним зверненням у жовтні 1997 року до Президента Франції Ж. Ширака і Федерального Канцлера Німеччини Г. Коля, ми і сьогодні підтверджуємо нашу готовність до співробітництва на базі проекту Ан-70 з усіма заінтересованими країнами.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос