Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Решение о Межгосударственной научно-технологической программе создания системы сейсмологического мониторинга территорий государств - участников СНГ

Страны - участницы
Программа, Решение от 25.11.1998
Утратил силу

РІШЕННЯ
про Міждержавну науково-технологічну програму створення системи сейсмологічного моніторингу територій держав - учасниць СНД

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 25.11.98 р.
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ: 22.02.2000 р.  

Дію рішення припинено
(згідно з Рішенням
 від 14 листопада 2008 року)

Додатково див. Довідку
 станом на 1 вересня 2004 року
,
 Відомість
 станом на 15 січня 2008 року

Рада глав урядів Співдружності Незалежних Держав вирішила:

1. Затвердити Міждержавну науково-технологічну програму створення системи сейсмологічного моніторингу територій держав - учасниць СНД (додається).

2. Доручити урядам держав - учасниць Співдружності розробити та вжити заходів по реалізації зазначеної Міждержавної програми.

3. Це Рішення набуває чинності з дня здачі на зберігання депозитарію третього повідомлення про виконання державами, що його підписали, внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття ним чинності.

Для держав, що виконали необхідні внутрішньодержавні процедури пізніше, Рішення набуває чинності з дня здачі на зберігання депозитарію повідомлень про виконання зазначених процедур.

Вчинено в місті Москві 25 листопада 1998 року в одному дійсному примірнику російською мовою. Дійсний примірник зберігається у Виконавчому Секретаріаті Співдружності Незалежних Держав, який надішле кожній державі, що підписала це Рішення, її завірену копію.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос