Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Правила о Чернобыльском фонде "Укрытие" Европейского банка по реконструкции и развитию

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ), Правила от 06.11.1997

ПРАВИЛА
пр
о Чорнобильський фонд "Укриття" Європейського банку з реконструкції та розвитку

6 листопада 1997 року 

Преамбула

Європейський банк з реконструкції та розвитку (далі - Банк) було створено Угодою від 29 травня 1990 р. (далі - Угода), що засновувала Європейський банк з реконструкції та розвитку з метою надання допомоги членам Банку, якими є країни, що отримують кредит (далі - Країни, які отримують кредит) в період переходу до економіки, орієнтованої на відкритий ринок, а також для сприяння повній інтеграції цих країн в міжнародну економіку відповідно до цілей Угоди, особливо її Статті 2.1 (vi).

Під час своєї зустрічі в Денвері в 1997 р. голови країн та урядів "Великої сімки" згідно з заявою "Великої сімки" прийняли рішення щодо свого внеску в допомогу Україні в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між країнами "Великої сімки" та Комісією Європейського Співтовариства та Урядом України про закриття Чорнобильської атомної електростанції. "Велика сімка", Європейський Союз та Україна підписали документ про встановлення додаткового багатостороннього механізму для надання допомоги Україні в трансформації існуючого "саркофагу" Чорнобиля в безпечну та екологічно стабільну систему по впровадженню заходів, зазначених в Проекті реалізації плану дій для об'єкта "Укриття" від 31 травня 1997 р. (далі - ПРУ). "Велика сімка" звернулася до урядів зацікавлених країн та інших донорів із закликом приєднатися до ініціативи по забезпеченню повної імплементації ПРУ.

Відповідно до Статті 20.1 (viii) Угоди Банк уповноважений укладати угоди про співробітництво з державними та приватними організаціями, згідно з якими Банк здійснює керівництво фондами, що надаються такими організаціями для цілей, що є сумісними з цілями та функціями Банку. В контексті Меморандуму про взаєморозуміння між країнами "Великої сімки" та Комісією Європейського Співтовариства та Урядом України про закриття Чорнобильської атомної електростанції, а також відповідно до цілей та функцій Банку, що викладені в Статтях 1 та 2 Угоди, деякі члени Банку звернулися до Банку з проханням про встановлення фонду (далі - Чорнобильський фонд "Укриття" або Фонд) для імплементації Плану реалізації проекту по об'єкту "Укриття", що керується Правилами, викладеними нижче (далі - Правила).

Опрос