Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Государственной таможенной службой Украины и Государственным таможенным комитетом Российской Федерации об упорядочении перемещения через украинско-российскую государственную границу алкогольных и табачных изделий

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 28.05.1997

ПРОТОКОЛ
між Державною митною службою України та Державним митним комітетом Російської Федерації про впорядкування переміщення через українсько-російський державний кордон алкогольних і тютюнових виробів

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 28.05.97 р.
ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 28.06.97 р.

Державна митна служба України та Державний митний комітет Російської Федерації (далі - Сторони),

беручи за основу Угоду між Урядом України і Урядом Російської Федерації про співробітництво і взаємодопомогу в митних справах від 24 червня 1993 року та Угоду між Урядом України і Урядом Російської Федерації про пункти пропуску через державний кордон між Україною і Російською Федерацією від 8 лютого 1995 року,

з метою упорядкування переміщення через українсько-російський державний кордон алкогольних і тютюнових виробів,

домовились про наступне:

Стаття 1

Для цілей цього Протоколу термін "Алкогольні і тютюнові вироби" означає алкогольні і тютюнові вироби, на які відповідно до законодавства держав Сторін встановлено акцизний збір.

Стаття 2

1. Сторони здійснюють митний контроль за переміщенням через українсько-російський державний кордон алкогольних і тютюнових виробів у таких пунктах пропуску:

залізничні:
 
Зерново - Суземка
Тополі - Валуйки
Квашине - Успенська
Червона Могила - Гуково
 
автомобільні:
 
Бачівськ - Троєбортне
Гоптівка - Нехотєєвка
Должанський - Новошахтинськ

2. Сторони не допускають переміщення алкогольних і тютюнових виробів через інші пункти пропуску.

Стаття 3

Сторони здійснюють обмін інформацією щодо пропущених алкогольних і тютюнових виробів невідкладно погодженими каналами зв'язку.

Стаття 4

За взаємною письмовою домовленістю Сторін в цей Протокол можуть вноситись зміни та доповнення.

Стаття 5

Цей Протокол набуває чинності через тридцять днів з дня його підписання і діє упродовж п'яти років з автоматичним його продовженням на наступні п'ятирічні періоди, якщо жодна із Сторін не повідомить письмово іншу Сторону про свій намір припинити дію цього Протоколу не пізніше ніж за три місяці до закінчення чергового п'ятирічного періоду.

Вчинено в м. Києві 28 травня 1997 року в двох примірниках, кожний українською та російською мовами, причому обидва тексти є автентичні.

 

 

За Державну митну службу
України

За Державний митний
комітет Російської Федерації

Опрос