Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Правительством Украины и Правительством Российской Федерации о взаиморасчетах при сотрудничестве в создании близкомагистрального пассажирского самолета Ту-334

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 22.03.1996

ПРОТОКОЛ
між Урядом України та Урядом Російської Федерації про взаєморозрахунки при співробітництві у створенні близькомагістрального пасажирського літака Ту-334

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 22.03.96 р.
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 22.03.96 р.

Уряд України та Уряд Російської Федерації, далі - Сторони,

керуючись Угодою між Урядом України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі створення близькомагістрального пасажирського літака Ту-334 і двигунів до нього, а також їх спільного виробництва від 8 вересня 1993 року,

прагнучи забезпечити сприятливі умови для подальшого спільного створення літака Ту-334,

погодилися в нижчевикладеному:

1. Українська Сторона забезпечить у 1995 - 1996 роках виготовлення і поставку Авіаційному науково-технічному комплексу імені А. М. Туполєва літаків Ту-334, їх агрегатів, двигунів і запасних частин на суму до 100 млрд. російських рублів (але не більш як 45 млрд. російських рублів на рік) відповідно до укладених договорів між київським авіаційним заводом "Авіант" і Авіаційним науково-технічним комплексом імені А. М. Туполєва в рахунок передбаченого до погашення у 1996 - 1997 роках основного боргу за державним кредитом, наданим Російською Федерацією Україні відповідно до Міжурядової угоди про державний кредит на 1993 рік від 24 червня 1993 року (далі - Угода).

Російська Сторона після здійснення Українською Стороною поставок зазначеної продукції зараховує її вартість у доларовому еквіваленті в рахунок платежів щодо погашення боргу України за наданим їй Російською Федерацією державним кредитом.

2. Підставою для зарахування сум за виконані роботи і поставлену техніку в рахунок погашення основного боргу України за державним кредитом 1993 року є поданий київським авіаційним заводом "Авіант" акт прийняття цих робіт, що погоджений з Авіаційним науково-технічним комплексом імені А. М. Туполєва та затверджений Державним комітетом Російської Федерації з оборонних галузей промисловості.

3. Сторони через свої уповноважені органи узгодять порядок розрахунку між Україною та Російською Федерацією при співробітництві у створенні близькомагістрального пасажирського літака Ту-334.

4. У разі виникнення спорів щодо тлумачення та застосування положень цього Протоколу Сторони будуть розв'язувати їх шляхом переговорів.

За взаємною згодою Сторін до цього Протоколу можуть вноситися зміни і доповнення.

5. Цей Протокол набирає чинності з дня підписання і діє до повного виконання Сторонами їх обов'язків.

Вчинено в м. Москві 22 березня 1996 р. у двох дійсних примірниках, кожний українською і російською мовами, причому обидва тексти мають однакову чинність.

 

За Уряд України

За Уряд Російської Федерації

(підпис)

(підпис)

Опрос