Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Решение о новой редакции пункта 9 Правил определения страны происхождения товаров

Страны - участницы
Решение от 18.10.1996
Утратил силу

Рішення
про нову редакцію пункту 9 Правил визначення країни походження товарів

Рішення втратило чинність
 (згідно з Рішенням про Правила визначення країни походження товарів
 від 30 листопада 2000 року)

З метою удосконалення реалізації Угоди про створення зони вільної торгівлі від 15 квітня 1994 року та у зв'язку з необхідністю більш чіткого визначення прав господарюючих суб'єктів у Правилах визначення країни походження товарів, прийнятих 24 вересня 1993 року, Рада глав урядів Співдружності Незалежних Держав

 вирішила:

1. Прийняти таку редакцію пункту 9 Правил визначення країни походження товарів: "Товар вважається як такий, що походить з митної території держави - учасниці Угоди про створення зони вільної торгівлі від 15 квітня 1994 року, якщо він відповідає встановленим цими Правилами критеріям походження, експортується резидентом однієї з держав - учасниць цієї Угоди і ввозиться резидентом держави - учасниці цієї Угоди з митної території іншої держави - учасниці цієї Угоди. При цьому під резидентом мається на увазі організація, створена на території цієї держави, або фізична особа, яка постійно проживає на території цієї держави".

2. Вважати таким, що втратило чинність, Рішення Ради глав урядів СНД від 15 квітня 1994 року про зміни пунктів 9 і 10 Правил визначення країни походження товарів у частині зміни пункту 9.

Вчинено в місті Москві 18 жовтня 1996 року в одному дійсному примірнику російською мовою. Дійсний примірник зберігається у Виконавчому Секретаріаті Співдружності Незалежних Держав, який направить кожній державі, яка підписала це Рішення, його завірену копію.

 

За Уряд Азербайджанської Республіки

За Уряд Республіки Вірменія 

За Уряд Республіки Білорусь 

За Уряд Республіки Казахстан 

За Уряд Киргизької Республіки 

За Уряд Республіки Молдова  

За Уряд Російської Федерації   

За Уряд Республіки Таджикистан  

За Уряд Туркменистану 

За Уряд Республіки Узбекистан  

За Уряд України 

Рішення не підписано Грузією

Опрос