Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Фондом государственного имущества Украины и Министерством по управлению государственным имуществом и приватизации Республики Беларусь о взаимном признании прав собственности Республики Беларусь на имущество Томашгородского камнедробильного завода, расположенного в г. Томашгород Ривненской области (Украина)

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 31.10.1995

ПРОТОКОЛ
між Фондом державного майна України та Міністерством по управлінню державним майном та приватизації Республіки Білорусь про взаємне визнання прав власності Республіки Білорусь на майно Томашгородського каменедробильного заводу, розташованого в м. Томашгород Рівненської області, (Україна)

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 31.10.95 р.
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 31.10.95 р.

Згідно з статтею 2 Угоди між Україною та Республікою Білорусь про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 22.01.93, Фонд державного майна України та Міністерство по управлінню державним майном та приватизації Республіки Білорусь (далі поіменовані Сторонами) домовились про нижченаведене:

1. Сторони розглянули надані згідно з узгодженим переліком документи про визнання права власності Республіки Білорусь на майно Томашгородського каменедробильного заводу, розташованого в м. Томашгород Рокитнянського району Рівненської області, (Україна), і ухвалили:

визнати Томашгородський каменедробильний завод м. Томашгород Рівненської області, (Україна) власністю Республіки Білорусь.

2. Республіка Білорусь вступає в права власності з моменту підписання цього Протоколу.

3. Томашгородський каменедробильний завод зобов'язується здійснювати свою господарську діяльність згідно із законодавством України.

4. Цей Протокол є підставою для реєстрації Томашгородського каменедробильного заводу місцевими органами виконавчої влади згідно з законодавством України.

5. Здійснено у м. Києві, (Україна) 31 жовтня 1995 року у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.

 

За Фонд державного майна
України
 

За Міністерство по управлінню державним
майном та приватизації Республіки Білорусь
 

(підпис) 

(підпис) 

О. С. Тимошенко 

В. Ф. Некрашевич 

Опрос