Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение между Правительством Украины и Правительством Российской Федерации о пунктах пропуска через государственную границу между Украиной и Российской Федерацией

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (СНГ) от 08.02.1995

УГОДА
між Урядом України і Урядом Російської Федерації про пункти пропуску через державний кордон між Україною і Російською Федерацією

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 08.02.95 р.  
ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 11.03.95 р.

Додатково див. Протокол
 від 22 грудня 2006 року 

Уряд України і Уряд Російської Федерації, які надалі іменуються "Договірні Сторони",

з метою створення сприятливих умов для розвитку сполучення між Україною і Російською Федерацією,

керуючись необхідністю вдосконалення порядку пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, товарів та вантажів,

домовились про наступне:

Стаття 1

Для перетинання кордону між Україною і Російською Федерацією особами, транспортними засобами і переміщення товарів та вантажів будь-якої державної належності Договірні Сторони відкриють такі пункти пропуску:

залізничні:

Семенівка - Климово

Чигинок - Вітемля

Зернове - Суземка

Волфіне - Глушково

Пушкарне - Ілек-Пеньковка

Одноробівка - Головчино

Козача Лопань - Долбіно

Вовчанськ - Нежеголь

Тополі - Валуйки

Лантратівка - роз'їзд Вистріл

Ізварине - Плєшаково

Червона Могила - Гуково

Квашине - Успенська

автомобільні:

Грем'яч - Погар

Сеньківка - Нові Юрковичі

Бачівськ - Троєбортне

Катеринівка - Крупець

Юнаківка - Суджа

Велика Писарівка - Грайворон

Гоптівка - Нехотєєвка

Танюшівка - Ровеньки

Просяне - Бугайовка

Красна Талівка - Волошине

Ізварине - Донецьк

Должанський - Ново Шахтинськ

Червонопартизанськ - Гуково

Успенка - Матвєєв Курган

Новоазовськ - Весело-Вознесенка

паромні:

Крим - Кубань

Стаття 2

З метою руху через кордон громадян, транспортних засобів та переміщення товарів і вантажів тільки України і Російської Федерації Договірні Сторони відкриють такі автомобільні пункти пропуску:

Миколаївка - Ломаковка

Карповичі - Шушани

Середина Буда - Зернове

Рижівка - Тьоткіно

Кондратівка - Єлізаветовка

Володимирівка - Гордєєвка

Миропілля - Кучеров

Грабовське - Старосілля

Покровка - Колотиловка

Олександрівка - Безіменно

Івашки - Головчино

Пильне - Вергильовка

Плетинівка - Шебекіно

Бударки - Тішанка

Чугунівка - Вериговка

Піски - Логачівка

Лозно-Олександрівка - Ровеньки

Дьоміно-Олександрівка - Валуйки

Новобіла - Новобіла

Мілове - Чертково

Маринівка - Куйбишево

Дякове - Куйбишево

Стаття 3

Для двостороннього сполучення через кордон між Україною і Російською Федерацією за взаємною домовленістю між прикордонними і митними відомствами двох держав передбачити після будівництва і створення необхідної інфраструктури можливість відкриття таких пунктів пропуску:

залізничні:

Вільхове - роз'їзд кар'єр 122 км

Галута - роз'їзд Закордонний

автомобільні:

Хренівка - Чуровичи

Нововасилівка - Біла Береза

Бояро Лежачі - Тьоткіно

Дмитрівка - Понирі

Сіротіно - Кліменки

Городище - Титовка

Сєвєрний - Донецьк

Стаття 4

Перетинання кордону особами через автомобільні пункти пропуску здійснюється з використанням транспортних засобів або пішки.

Стаття 5

Прикордонний, митний, санітарно-карантинний, ветеринарний, фітосанітарний та інші види контролю осіб, транспортних засобів, товарів та вантажів здійснюється в пунктах пропуску через кордон відповідно до чинного законодавства України і Російської Федерації та міжнародних угод.

Стаття 6

Режим роботи пунктів пропуску, зазначених у статтях 1 і 2, визначається на основі взаємної домовленості між прикордонними і митними відомствами України і Російської Федерації.

Стаття 7

1. Про створення нових або закриття існуючих пунктів пропуску на основі взаємної домовленості Договірні Сторони сповіщають одна одну дипломатичним шляхом.

2. Відкриття руху через пункти пропуску здійснюється прикордонними і митними відомствами України і Російської Федерації після завершення облаштування пунктів пропуску та створення необхідної інфраструктури.

Стаття 8

Прикордонні війська України і Прикордонні війська Російської Федерації за взаємною домовленістю і за погодженням з митними органами своїх держав можуть в обгрунтованих випадках при дотриманні відповідних умов контролю дозволити тимчасове перетинання кордону через пункти пропуску, для яких не передбачено такого роду перетинання кордону, а також поза діючими пунктами пропуску.

Стаття 9

1. Для забезпечення належної діяльності пунктів пропуску через кордон кожна з Договірних Сторін створює на своїй території відповідну інфраструктуру.

2. При проектуванні, а також при будівництві об'єктів автомобільних та залізничних пунктів пропуску через кордон передбачається можливість створення умов для проведення спільного контролю на території однієї або іншої держави, при цьому проекти будівництва таких об'єктів підлягають взаємному узгодженню.

3. Порядок організації і здійснення спільного прикордонного і митного контролю визначається керівниками прикордонних й митних відомств України і Російської Федерації і оформлюється протоколом.

Стаття 10

1. Обмеження або припинення руху через пункти пропуску   може бути здійснено з міркувань громадської безпеки, санітарних причин, внаслідок стихійного лиха, при епідеміях або епізоотіях.

Договірна Сторона, яка вводить ці обмеження, повідомляє другу Договірну Сторону по дипломатичних каналах, не пізніше ніж за 24 години до запланованого часу їх введення із зазначенням причин і терміну їх дії.

2. Про обмеження або припинення руху через державний кордон у зв'язку з плановим ремонтом об'єктів пунктів пропуску або комунікаційних споруд Договірні Сторони будуть інформувати одна одну не пізніше як за три місяці до початку таких робіт, повідомляючи про термін їх завершення.

Стаття 11

За взаємною згодою Договірних Сторін до цієї Угоди можуть вноситися зміни та доповнення.

Стаття 12

Ця Угода набирає чинності через тридцять днів з дня її підписання і буде діяти протягом п'яти років, а потім автоматично продовжується кожного разу на наступний п'ятирічний період, якщо жодна з Договірних Сторін не заявить про своє бажання припинити дію Угоди, про що вона повинна письмово повідомити другу Договірну Сторону не пізніше як за шість місяців до закінчення чергового п'ятирічного періоду.

Здійснено у м. Києві "8" лютого 1995 р. у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

 

За
УРЯД УКРАЇНИ
 

За
УРЯД РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
 

Опрос