Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение между Правительством Украины и Правительством Республики Финляндия о международных автомобильных перевозках

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 02.06.1995

Угода
між Урядом України і Урядом Республіки Фінляндія про міжнародні автомобільні перевезення

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 02.06.95 р.
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ: 06.04.2000 р.

Уряд України та Уряд Республіки Фінляндія, далі - Договірні Сторони, беручи до уваги позитивний розвиток двосторонніх економічних відносин, та маючи бажання вдосконалити систему автомобільних перевезень між двома країнами та транзитом через їхні території, домовились про таке:

Стаття 1

Відповідно до цієї Угоди перевізники країн Договірних Сторін мають право виконувати міжнародні автомобільні перевезення між двома країнами та транзитом через їх території.

Стаття 2

Положення міжнародних угод і рішень Комітету по внутрішньому транспорту Європейської Економічної Комісії, підпорядкованої Організації Об'єднаних Націй, підписані обома Договірними Сторонами, застосовуються до цієї Угоди.

Стаття 3

Регулярні та нерегулярні автобусні перевезення між країнами Договірних Сторін або транзитом через їхні території, за винятком перевезень, визначених у статті 4 цієї Угоди, виконуються на підставі дозволів, що видаються компетентними органами Договірних Сторін.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос