Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Меморандум между Правительством Украины и Правительством Индии о согласовании обсуждения соглашений об избежании двойного налогообложения, морском судоходстве, защите инвестиций, Межбанковского соглашения

Страны - участницы
Меморандум от 20.04.1994

МЕМОРАНДУМ
між Урядом України та Урядом Індії про погодження обговорення угод про уникнення подвійного оподаткування, морське судноплавство, захист інвестицій, Міжбанківської угоди

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 20.04.94 р.
ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 20.04.94 р.

Під час візиту в Делі Міністра закордонних справ України, Його Високоповажності А. М. Зленка, заступник міністра машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України В. В. Павлюков і заступник міністра економіки А. І. Даниленко провели окремі переговори з високими посадовими особами з Міністерств Оборони, Промисловості, Сталі та Цивільних Поставок.

2. В результаті переговорів, проведених під час візиту, обидві сторони погодились з тим, що існують значні перспективи та потенціал для подальшого розвитку співробітництва в чисельних галузях.

3. Створення Українсько-Індійської Міжурядової Комісії з питань торгового, економічного, наукового, технологічного, промислового і культурного співробітництва надасть стимулу і сконцентрує увагу на розвитку двосторонніх зв'язків. Було погоджено, що перша зустріч Спільної Комісії буде проведена не пізніше ніж у вересні 1994 року.

4. Було також погоджено, що експерти обох сторін зустрінуться вкінці червня - на початку липня з метою вирішення технічних деталей і порядку денного для зустрічі Спільної Комісії.

5. Обидві сторони погодились продовжувати обговорення Угод про: уникнення подвійного оподаткування, морське судноплавство, захист інвестицій, Міжбанківської Угоди тощо.

6. В сфері оборони обговорювались питання, що мають взаємний інтерес, і можливе співробітництво в різних напрямках. Було вказано, що для того, щоб добитись визначення конкретних предметів, які матимуть взаємний інтерес, необхідно продовжувати на регулярній основі переговори на рівні технічних спеціалістів та експертів. Тому обидві сторони погодились утворити Спільну Українсько-Індійську робочу групу, яка періодично зустрічатиметься за необхідністю в Україні/Індії.

7. Підготовлено в Нью-Делі 20 квітня 1994 року.

 

За Уряд України 

За Уряд Індії 

(підпис) 

(підпис) 

(А. І. Даниленко) 

(В. К. Гровер) 

Заступник міністра економіки 

Секретар Міністерства закордонних справ 

Опрос