Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Марракешский протокол к Генеральному соглашению по тарифам и торговле 1994 года

Страны - участницы
Протокол, Многостороннее соглашение (не СНГ) от 15.04.1994

МАРРАКЕСЬКИЙ ПРОТОКОЛ
до Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року

Члени,

провівши переговори в рамках ГАТТ 1947 відповідно до Декларації Міністрів по Уругвайському раунду,

цим домовляються про таке:

1. Розклад, що додається до цього Протоколу і стосується члена СОТ, стає Розкладом ГАТТ 1994, який стосується такого члена, у той день, коли для такого члена набирає чинності Угода СОТ. Будь-який розклад, що подається відповідно до Рішення Міністрів про заходи на користь найменш розвинених країн, вважається додатком до цього Протоколу.

2. Зниження тарифів, погоджені з кожним членом СОТ, запроваджуються у формі п'яти рівних знижень ставок, крім випадків, коли у розкладі члена СОТ передбачено інше. Перше таке зниження вводиться в дію у день набрання чинності Угодою СОТ, кожне наступне зниження вводиться в дію 1 січня кожного наступного року, а остаточна ставка вводиться в дію не пізніше ніж через чотири роки після набрання чинності Угодою СОТ, крім випадків, коли у розкладі члена СОТ передбачено інше. Якщо у Розкладі не передбачено іншого, член СОТ, що приймає Угоду СОТ після набрання нею чинності, повинен у день, коли Угода набирає чинності для нього, ввести в дію всі зниження ставок, які вже відбулися, разом зі зниженнями, які він повинен був би робити відповідно до попереднього речення 1 січня кожного наступного року, а також повинен вводити в дію решту знижень ставок за розкладом, зазначеним у попередньому реченні. Знижена ставка на кожній стадії округляється до першої цифри десяткового дробу. У випадку сільськогосподарських товарів, як це визначено у статті 2 Угоди про сільське господарство, поступове зниження ставок здійснюється таким чином, як це зазначено у відповідних частинах розкладів.

3. Хід виконання зобов'язань та здійснення поступок, що перелічені у розкладах, які додаються до цього Протоколу, повинні на запит піддаватися багатосторонньому вивченню членами СОТ. Це не обмежує прав та обов'язків членів за Угодами, що містяться у Додатку 1A Угоди СОТ.

Опрос