Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение об установлении дипломатических отношений между Украиной и Республикой Сингапур (в форме обмена нотами)

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ), Нота от 30.03.1992

УГОДА
про встановлення дипломатичних відносин між Україною і Республікою Сінгапур
(у формі обміну нотами)

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 18.03.92 р. та 30.03.92 р. 
ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 31.03.92 р.

I. Нота Міністерства закордонних справ Республіки Сінгапур N MFA 186/92 від 18 березня 1992 року Міністерству Закордонних Справ України

Міністерство Закордонних Справ Республіки Сінгапур засвідчує свою повагу Міністерству Закордонних Справ України і має честь посилатися на його Ноту від 13 лютого 1992 року, яка пропонує встановлення дипломатичні відносини між Республікою Сінгапур і Україною. 

Міністерство із задоволенням повідомляє Міністерство Закордонних Справ України про те, що Уряд Сінгапуру згодний з пропозицією і хотів би запропонувати встановити дипломатичні відносини між двома державами з 31 березня 1992 року. Міністерство також згодне з пропозицією, щоб ця Нота становила офіційну угоду про встановлення дипломатичних відносин. Як це практикується в Сінгапурі, Уряд Сінгапуру пропонує оприлюднити коротку заяву для преси о 10.00 за середньоєвропейським часом 31 березня 1992 року для того, щоб проголосити встановлення дипломатичних відносин між Республікою Сінгапур і Україною. Україна також може зробити подібну заяву в Києві в той же день.

Міністерство Закордонних Справ Республіки Сінгапур користується цією нагодою, щоб поновити Міністерству Закордонних Справ України запевнення у своїй високій повазі.

II. Лист Міністерства Закордонних Справ України Посольству Республіки Сінгапур в Москві від 30 березня 1992 року

Міністерство Закордонних Справ України підтверджує отримання повідомлення від Посольства Республіки Сінгапур в Москві від 26 березня 1992 року зі згодою Республіки Сінгапур встановити дипломатичні відносини з Україною.

Одночасно Міністерство Закордонних Справ України хотіло би повідомити Посольству Республіки Сінгапур, що воно згодне з пропозицією останнього встановити дипломатичні відносини між двома державами з 31 березня 1992 року, а також оприлюднити коротку заяву для преси о 10.00 за середньоєвропейським часом у той же день у Києві та Сінгапурі.

 

Опрос