Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Совместное коммюнике об установлении дипломатических отношений между Украиной и Чешской и Словацкой Федеративной Республикой

Страны - участницы
Коммюнике от 30.01.1992

СПІЛЬНЕ КОМЮНІКЕ
про встановлення дипломатичних відносин між Україною і Чеською і Словацькою Федеративною Республікою

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 30.01.92 р.
ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 30.01.92 р. 

Україна і Чеська і Словацька Федеративна Республіка,

керуючись взаємним бажанням розвивати відносини партнерства і співробітництва між двома країнами в політичній, торговельній, економічній та інших галузях,

вирішили встановити дипломатичні відносини з дати підписання цього Спільного комюніке і обмінятися дипломатичними представництвами на рівні посольств.

Сторони домовились розвивати відносини на основі принципів рівності, взаємної поваги до самовизначення, незалежності і суверенітету, територіальної цілісності та невтручання у внутрішні справи одна одної у відповідності з Статутом ООН.

Обидві Сторони впевнені, що встановлення дипломатичних відносин між Україною і Чеською і Словацькою Федеративною Республікою відповідає інтересам обох держав і сприятиме зміцненню міжнародного співробітництва і загального миру.

ВЧИНЕНО в Празі 30 січня 1992 року у двох примірниках, кожний українською і чеською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.

 

За Україну 

За Чеську і Словацьку
Федеративну Республіку
 

(підпис) 

(підпис) 

А. ЗЛЕНКО
Міністр закордонних справ
 

Й. ДІНСТБІР
Міністр закордонних справ
 

Опрос