Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Конвенция N 114 о трудовых договорах рыбаков

Страны - участницы
Конвенция от 19.06.1959 № 114
редакция действует с 14.06.2007

КОНВЕНЦІЯ N 114 
про трудові договори рибалок

Конвенція від 14 червня 2007 року N 188
 переглядає собою цю Конвенцію

Додатково див.
Статус Конвенції станом
 на 25 лютого 2008 року

Генеральна конференція Міжнародної організації праці,

що скликана в Женеві Адміністративною радою Міжнародного бюро праці та зібралася 3 червня 1959 року на свою сорок третю сесію,

ухваливши прийняти ряд пропозицій стосовно трудових договорів на риболовних суднах, що є частиною п'ятого пункту порядку денного сесії, і

вирішивши надати цим пропозиціям форми міжнародної конвенції,

ухвалює цього дев'ятнадцятого дня червня місяця тисяча дев'ятсот п'ятдесят дев'ятого року нижченаведену Конвенцію, яка називатиметься Конвенцією 1959 року про трудові договори рибалок:

Стаття 1

1. Відповідно до мети цієї Конвенції вислів "риболовне судно" охоплює всі зареєстровані чи ті, що мають суднові документи, кораблі або судна, державні чи приватні, зайняті морською риболовлею в солоних водах.

2. Компетентний орган влади може звільнити від застосування положень цієї Конвенції судна певного типу й розміру, визначені після консультацій з відповідними організаціями власників риболовних суден і рибалок, де такі організації існують.

3. Якщо компетентний орган влади пересвідчиться, що питання, які розглядаються цією Конвенцією, належним чином охоплено колективними договорами між власниками риболовних суден і організаціями рибалок, він може звільнити від застосування положень цієї Конвенції щодо індивідуальних договорів власників риболовних суден і рибалок, охоплених такими колективними договорами.

Опрос