Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Финансовое соглашение между Украиной и Европейским инвестиционным банком. Проект "Расширение Харьковского метрополитена" (Проект "Продление третьей линии метрополитена в городе Харьков")

Страны - участницы
Соглашение от 11.12.2017
действует с 03.01.2020

ФІНАНСОВА УГОДА
між Україною та Європейським інвестиційним банком
Проект "Розширення Харківського метрополітену" (Проект "Подовження третьої лінії метрополітену у місті Харків")

Київ, 11 грудня 2017 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 11.12.2017
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ УКРАЇНОЮ: 05.12.2019
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 03.01.2020

ЦЮ УГОДУ УКЛАДЕНО МІЖ:

УКРАЇНОЮ

(далі - "Позичальник")

з одного боку, та

 

ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ, що знаходиться за адресою 100 бульвар Конрада Аденауера, Люксембург, L-2950 Люксембург, в особі пана Ліонеля Рапая, Керівника підрозділу, та пана Гарта Грісбрука, начальника відділу

(далі - "Банк" або "Кредитор")

з іншого боку, які спільно з Позичальником далі є "Сторонами", а кожна окремо - "Стороною".

 

ОСКІЛЬКИ:

(a) Відповідно до (i) Рішення N 466/2014/EU, опублікованого в Офіційному журналі Європейського Союзу N L 135 від 8 травня 2014 року, Європейський Парламент і Рада Європейського Союзу вирішили надати Банку гарантію покриття втрат за операціями з фінансування, які здійснюються для підтримки інвестиційних проектів, що реалізуються за межами Європейського Союзу (далі - "Рішення") та (ii) угоди, укладеної між Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією, та Банком, якою запроваджується Рішення, що у випадку несплати, Європейський Союз, за гарантією, покриває певні платежі, які не отримані Банком та які належні до сплати на користь Банку стосовно фінансових операцій Банку, які були укладені з, inter alias, Позичальником (далі - "Гарантія ЄС"). На дату підписання цієї Угоди Україна є Прийнятною Країною (як визначено нижче).

(b) Україна є державою-учасницею Конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень, укладеної у Нью-Йорку 10 червня 1958 року.

(c) 14 червня 2005 року Україна та Банк підписали рамкову угоду, яка була ратифікована Верховною Радою України 7 лютого 2006 року Законом України N 3392 "Про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним Банком" та яка регулює діяльність Банку на території України (далі - "Рамкова угода", яка час від часу може бути доповнена, змінена, або замінена). Рамкова угода набула чинності 8 квітня 2006 року і зберігає повну юридичну силу та чинність протягом строку дії цієї Угоди (як визначено нижче). Підписуючи цю Угоду Позичальник визнає, що фінансування, яке надається згідно з цією Угодою, підпадає у сферу застосування Рамкової угоди. Позичальник підтверджує статус привілейованого кредитора для Банку, як міжнародної фінансової організації, що передбачено статтею 7 Рамкової угоди.

Опрос