Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно финансирования по японскому кредиту, который будет предоставлен в целях поддержки экономической стабилизации и усилий развития Украины

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ), Письмо от 06.06.2015

Посольство Японії
КИЇВ

Офіційний переклад.

N 153-15

Посольство Японії в Україні засвідчує свою повагу Міністерству фінансів України та має честь послатися на підпункт (2) пункту 3 Обміну нотами, який відбувся між Урядом Японії та Урядом України 6 червня 2015 року, стосовно японського кредиту, в розмірі до ста восьми мільярдів ста дев'яноста трьох мільйонів ієн (108193000000), що буде надано з метою підтримки економічної стабілізації та зусиль розвитку України (далі - "Обмін нотами").

Посольство також має честь запропонувати перелік допустимих країн походження, зазначених у вказаному підпункті Обміну нотами, у наступному вигляді:

1. Допустимою країною походження є Японія.

2. Незважаючи на умови пункту 1 вище, товари та/або послуги, за виключенням консультаційних послуг, закуплених з інших країн, окрім Японії, матимуть право на фінансування за кредитом, зазначеним в пункті 1 Обміну нотами (далі - "Кредит"), якщо сукупна сума витрат на товари, закуплені у Японії, та послуги, надані японськими компаніями, за винятком консультаційних послуг, становитиме не менш ніж тридцять відсотків (30 %) від загальної ціни контракту(-ів) про закупівлю товарів і послуг, за винятком консультаційних послуг, необхідних для реалізації проекту, зазначеного у пункті 1 Обміну нотами.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос