Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение (в форме обмена нотами) между Украиной и Европейским Союзом о возобновлении Соглашения между Украиной и Европейским Сообществом о научном и технологическом сотрудничестве

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 03.03.2015
действует с 17.08.2015

УГОДА
(у формі обміну нотами)
між Україною та Європейським Союзом про відновлення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 03.03.2015
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ УКРАЇНОЮ: 15.07.2015*
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 17.08.2015

Неофіційний переклад.

Представництво України при Європейському Союзі
N 3111/31-290-518

Представництво України при Європейському Союзі засвідчує свою повагу Генеральному Секретаріату Ради Європейського Союзу та має честь запропонувати від імені України відновити дію Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво, вчиненої в м. Копенгаген 4 липня 2002 року, на додатковий п'ятирічний період, починаючи з 8 листопада 2014 року.

Українська Сторона пропонує, щоб у разі прийнятності зазначеної пропозиції для Європейського Союзу, ця Нота і Нота-відповідь Генерального Секретаріату Ради Європейського Союзу становили Угоду про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво, яка набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою.

Представництво України при Європейському Союзі користується цією нагодою, щоб поновити Генеральному Секретаріатові Ради Європейського Союзу запевнення у своїй високій повазі.

м. Брюссель, 3 березня 2015 року

____________
* Ратифіковано Законом України від 15 липня 2015 року N 602-VIII ("Офіційний вісник України", 2015 р. N 63, ст. 2080)

 

Генеральний Секретаріат
Ради Європейського Союзу
м. Брюссель

 

 

Неофіційний переклад

Генеральний Секретаріат
Ради Європейського Союзу

N SGS15/02586

Генеральний Секретаріат Ради Європейського Союзу засвідчує свою повагу Представництву України при Європейському Союзі та має честь підтвердити отримання ноти Представництва N 3111/31-290-518 від 3 березня 2015 року у зв'язку із пропозицією відновити дію Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво, вчиненої в м. Копенгаген 4 липня 2002 року, на додатковий п'ятирічний період.

Генеральний Секретаріат Ради Європейського Союзу від імені Європейського союзу підтверджує, що запропонована пропозиція є прийнятною для Європейського Союзу. Так, Нота Представництва України при Європейському Союзі та ця Нота-відповідь становитимуть Угоду про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво на додатковий п'ятирічний період, починаючи з 8 листопада 2014 року. Відновлення дії вищезгаданої Угоди набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою.

Генеральний Секретаріат Ради Європейського Союзу користується цією нагодою, щоб поновити Представництву України при Європейському Союзі запевнення у своїй високій повазі.

м. Брюссель, 3 березня 2015 року

____________

Опрос