Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

План действий для Украины 2015 - 2017

Страны - участницы
План от 21.01.2015

РАДА ЄВРОПИ

План дій для України 2015 - 2017

GR-DEM(2015)2
13 січня 2015 р.

Документ ухвалений Комітетом Міністрів Ради Європи 21 січня 2015 р.
[CM/Del/Dec(2015)1217]

Загальний огляд

План дій для України на 2015 - 2017 роки є спільною ініціативою Ради Європи та української влади. Його мета - підтримати Україну у виконанні її статутних і специфічних зобов'язань як держави-члена Ради Європи та сприяти вирішенню фундаментальних питань у сфері прав людини та верховенства права в Україні. Ця ініціатива поновлює зобов'язання Ради Європи допомагати Україні в проведенні необхідних реформ у сферах, що належать до компетенції Ради Європи - прав людини, верховенства права та демократії.

У Плані дій відображені пріоритети країни, а також питання, визначені в нещодавніх звітах моніторингових органів Ради Європи, резолюціях і рекомендаціях щодо України. Крім того, План дій розроблено на основі Плану дій для України на 2011 - 2014 роки та документів Пакету невідкладних заходів у рамках співпраці із Радою Європи 2014 року. Органи Ради Європи що були залучені до підготовки Плану дій включають Комітет міністрів, Парламентську асамблею, Комісара Ради Європи з прав людини, Венеціанську комісію, Європейський комітет з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, Спеціального представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні, а також враховані положення Рамкової конвенції Ради Європи про захист національних меншин. Основними бенефіціарами співпраці Ради Європи з Україною є державні установи, громадянське суспільство і громадськість в широкому розумінні.

Способи впровадження та форми звітності

Впровадження цього Плану дій оцінюватиметься Радою Європи спільно з українською владою. Для цього буде створено Наглядову Раду, що складатиметься з представників Ради Європи, Міністерства закордонних справ України та інших національних зацікавлених сторін, залучених до впровадження Плану дій. Наглядова Рада проводитиме регулярні зустрічі для оцінювання ходу впровадження ухвалених проектів та обговорення пропозицій для майбутньої співпраці.

Опрос