Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

МВФ объявляет о достижении договоренности с правительством Украины о новой программе Механизм Расширенного Финансирования (EFF) в размере 17,5 млрд долларов США

Страны - участницы
Письмо от 12.02.2015

МІЖНАРОДНИЙ ВАЛЮТНИЙ ФОНД

Press Release No. 15/51
FOR IMMEDIATE RELEASE
February 12, 2015

International Monetary Fund
Washington, D.C. 20431 USA

МВФ оголошує про досягнення домовленості з урядом України про нову програму Механізм Розширеного Фінансування (EFF) у розмірі 17,5 млрд. доларів США

Завершувальні прес-релізи місії містять заяви груп працівників МВФ, у яких доносяться попередні напрацювання після відвідання країни. Погляди, виражені у цій заяві, є поглядами працівників МВФ і не обов'язково відображають думки Виконавчої Ради МВФ. Виходячи з попередніх напрацювань місії, спеціалісти МВФ підготують звіт, який, за умови затвердження керівництвом, буде представлений Виконавчій Раді МВФ для обговорення і прийняття рішення.

Місія Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) працювала у Києві з 8 січня по 12 лютого з метою обговорення урядової програми економічних реформ, яку може підтримати програма Механізму Розширеного Фінансування (EFF). Програма EFF замінить собою чинну програму Стенд-бай (див. Прес-реліз N 14/189). Нова програма слугуватиме структурною основою на середньострокову перспективу для проведення коригування політики і здійснення реформ, які, у поєднанні із серйозною підтримкою широкої міжнародної спільноти, спрямовуються на поновлення макроекономічної стабільності і сприяння потужному росту у середньостроковій перспективі.

Сьогодні по завершенні візиту Ніколай Георгієв, голова місії МВФ по Україні, зробив у Києві наступну заяву:

"Місія досягла домовленостей на рівні керівництва стосовно програми економічних реформ за підтримки чотирирічної програми Механізму Розширеного Фінансування (EFF) у сумі 12,35 млрд. СПЗ (близько 17.5 млрд. доларів США, 15.5 млрд. євро), а також за рахунок значних додаткових ресурсів з боку міжнародної спільноти. Досягнута домовленість з керівництвом країни повинна бути затверджена керівництвом МВФ та Виконавчою Радою. Розгляд програми Виконавчою Радою очікується у наступні декілька тижнів після здійснення керівництвом країни рішучих негайних дій задля досягнення програмних цілей.

Опрос