Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Беларусь о внесении изменений в Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Беларусь о сотрудничестве в области технической защиты информации, подписанное в г. Минске 22 января 2003 года

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 29.09.2014
действует с 25.05.2015

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 29.09.2014
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ УКРАЇНОЮ: 08.04.2015
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 25.05.2015

Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Білорусь, далі - Сторони, домовилися про таке:

Стаття 1

Абзац другий статті 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації викласти у такій редакції:

"Уповноважені органи" - Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Оперативно-аналітичний центр при Президентові Республіки Білорусь;".

Стаття 2

Цей Протокол є невід'ємною частиною Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року.

Стаття 3

Цей Протокол набирає чинності з дати отримання Сторонами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ним чинності.

Вчинено в м. Мінську 29 вересня 2014 року у двох примірниках, кожний українською, білоруською і російською мовами, при цьому всі тексти є автентичними.

У разі виникнення розбіжностей при тлумаченні цього Протоколу Сторони будуть керуватися текстом, викладеним російською мовою.

____________
* Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року N 483-р уповноважено Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Білорусь Єжеля Михайла Броніславовича підписати зазначений Протокол.

** Ратифіковано Законом України від 08 квітня 2015 року N 298-VIII. ("Офіційний вісник України", 2015 р., N 34, ст. 994)

 

За Кабінет Міністрів
України

За Уряд
Республіки Білорусь

Опрос