Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол по результатам консультаций Трехсторонней контактной группы относительно совместных шагов, направленных на имплементацию мирного плана Президента Украины Петра Порошенко и инициатив Президента России Владимира Путина

Страны - участницы
Протокол, Многостороннее соглашение (не СНГ) от 05.09.2014

ПРОТОКОЛ
за результатами консультацій Тристоронньої контактної групи щодо спільних кроків, спрямованих на імплементацію мирного плану Президента України Петра Порошенка та ініціатив Президента Росії Володимира Путіна

5 вересня 2014 року, м. Мінськ

За результатами розгляду й обговорення пропозицій, внесених учасниками консультацій у Мінську 1 вересня 2014 р., йдеться в ньому, Тристороння контактна група в складі представників України, Російської Федерації й Організації з безпеки та співробітництва в Європі дійшла згоди щодо необхідності здійснення таких кроків:

1. Забезпечити негайне двостороннє припинення застосування зброї.

2. Забезпечити моніторинг і верифікацію з боку ОБСЄ режиму незастосування зброї.

3. Провести децентралізацію влади, у т. ч. шляхом прийняття Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" (Закон про особливий статус).

4. Забезпечити постійний моніторинг на українсько-російському державному кордоні і верифікацію зі сторони ОБСЄ зі створенням зони безпеки в прикордонних районах України і РФ.

5. Невідкладно звільнити всіх заручників і осіб, що їх незаконно утримують.

Опрос