Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение (в форме обмена нотами) между Правительством Украины и Правительством Японии относительно Кредитного соглашения о Займе на политику развития на осуществление экономических реформ между Кабинетом Министров Украины и Японским агентством международного сотрудничества

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 17.07.2014

УГОДА
(у формі обміну нотами)
між Урядом України та Урядом Японії щодо Кредитної угоди про Позику на політику розвитку на здійснення економічних реформ між Кабінетом Міністрів України та Японським агентством міжнародного співробітництва

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 17.07.2014
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ УКРАЇНОЮ: 12.08.2014

Неофіційний переклад.

(Японська нота)

Високоповажносте,

Я маю честь підтвердити наступну домовленість, нещодавно досягнуту між представниками Уряду Японії та Уряду України щодо японського кредиту, який буде надаватися з метою підтримки економічної стабілізації та зусиль розвитку України:

1. Кредит в японських ієнах у розмірі до десяти мільярдів ієн ( 10000000000) (далі - "Кредит") буде наданий Уряду України Японським агентством міжнародного співробітництва (далі - "JICA") як кредит на політику розвитку економічних реформ згідно з відповідними законами та нормативними актами Японії з метою підтримки Уряду України у його програмі реформ в рамках Програми дій Кабінету Міністрів України (далі - "Програма реформування").

2. (1) Кредит надаватиметься через кредитну угоду, яка буде укладена між Урядом України і JICA. Умови надання Кредиту, а також процедури його використання будуть регулюватися зазначеною кредитною угодою в рамках даної домовленості, яка міститиме, в тому числі, такі принципи:

Опрос