Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Отчет украинскому Правительству по итогам визита в Украину, осуществленного Европейским комитетом по предупреждению пыток и бесчеловечного или унижающего достоинство обращения или наказания (ЕКПП) в период с 9 - 21 октября 2013 года

Страны - участницы
Отчет от 07.03.2014

ЗВІТ
до українського Уряду за підсумками візиту в Україну, здійсненого Європейським комітетом з попередження тортур і нелюдського або принижуючого гідність поводження чи покарання (ЄКПТ)
у період з 9 - 21 жовтня 2013 року

CPT (2014) 08

Запит щодо публікації зазначеного звіту був здійснений Урядом України

Страсбург, 29 квітня 2014 року

Копія супровідного листа до звіту ЄКПТ

Страсбург, 31 березня 2014

Шановне панство,

Відповідно до статті 10, пункту 1 Європейської конвенції про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню і покаранню, із цим Я додаю звіт до Уряду України, складений Європейським комітетом з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню (ЄКПТ) після його візиту в Україну з 9 по 21 жовтня 2013 року. Звіт був прийнятий ЄКПТ на своїй 83-й сесії, що проходила 3 по 7 березня 2014 року.

Рекомендації, зауваження та прохання про надання інформації, сформульовані ЄКПТ перераховуються в Додатку I. Що стосується, зокрема, рекомендацій Комітету, відповідно до статті 10 Конвенції, Комітет просить українську владу надати протягом шести місяців відповідь, яка буде містити повний звіт про заходи, вжиті для їх здійснення. Комітет сподівається, що це також буде можливо для української влади надати, в цій відповіді, реакцію на зауваження, зроблені в цьому звіті, а також відповіді на прохання про надання інформації.

Опрос