Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Молдова о внесении изменений в Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Молдова о сотрудничестве в области правительственной связи, подписанное в г. Кишиневе 23 октября 1998 года

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 13.11.2013

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі урядового зв'язку, підписаної у м. Кишинів 23 жовтня 1998 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 13.11.2013*
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 06.08.2014**
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 15.08.2014

Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Молдова, далі - Сторони, домовились про таке:

Стаття 1

Абзац другий статті 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі урядового зв'язку викласти у такій редакції:

"Компетентні організації" - Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Служба інформації та безпеки Республіки Молдова;".

Стаття 2

Цей Протокол є невід'ємною частиною Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі урядового зв'язку, підписаної у м. Кишинів 23 жовтня 1998 року.

Стаття 3

Цей Протокол набирає чинності з дати отримання Сторонами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ним чинності.

Вчинено в м. Кишинів 13 листопада 2013 року у двох примірниках, кожний українською, молдовською та російською мовами, при цьому всі тексти є автентичними.

У разі виникнення розбіжностей у тлумаченні й застосуванні положень цього Протоколу переважну силу матиме текст, викладений російською мовою.

____________
* Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року N 485-р уповноважено Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова Пирожкова Сергія Івановича підписати зазначений Протокол

** Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року N 308

 

За Кабінет Міністрів
України

За Уряд
Республіки Молдова

Опрос