Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Административная договоренность между Министерством экономического развития и торговли Украины и Генеральным директоратом Европейской Комиссии по вопросам торговли относительно неформального диалога относительно бизнес-климата

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ), Договоренность от 25.02.2013

АДМІНІСТРАТИВНА ДОМОВЛЕНІСТЬ
між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Генеральним директоратом Європейської Комісії з питань торгівлі стосовно неформального діалогу щодо бізнес-клімату

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Генеральний директорат Європейської Комісії з питань торгівлі (далі - Сторони) розглянули започаткування неформального діалогу щодо бізнес-клімату (далі - неформальний діалог). У разі необхідності Сторони співробітничатимуть з іншими відповідними департаментами у своїх відповідних відомствах.

Неформальний діалог передбачає зміцнення адміністративного співробітництва між Сторонами з метою поліпшення бізнес-клімату в їхніх відповідних економіках, зокрема шляхом сприяння двосторонній торгівлі та сприяння захисту інвестицій, приділяючи особливу увагу питанням інтернаціоналізації малого та середнього бізнесу.

Неформальний діалог здійснюватиметься шляхом обміну інформацією з проблемних питань двостороннього співробітництва у сфері торгівлі та інвестицій. У цьому контексті на технічному рівні в рамках неформального діалогу розглядатимуться виклики бізнес-клімату, з якими стикаються економічні оператори, включаючи горизонтальні, регуляторні та управлінські питання, секторальні або конкретні питання, а також питання, пов'язані із співробітництвом в рамках СОТ.

Опрос